Hakkımızda

istanbul müzik logosu
Çanakkale'nin En Büyük Sahnesi

Çanakkale İstanbul Müzik

 Çanakkale’nin en büyük sahnesi olan İstanbul Müzik, bünyesinde barındırdığı akademik eğitmen kadrosu ile gelişmekte olan barışın kenti Çanakkale’de müziğin sesi olmayı amaçlamıştır.

istanbul müzik

Neler Yapıyoruz

Enstrüman Satış
Çanakkale İstanbul Müzik; Mağazasında Başlangıç Enstrümanlarından, En Profesyonel Enstrümanlara En İyi Markaların Satışını Yapar
Sahne ve Organizasyon
Çanakkale'nin En İyi ve En Donanımlı Müzisyenleri İle Tüm Etkinlik ve Organizasyonlarında İstanbul Müzik Olarak Yanınızdayız
STÜDYO PARK İSTANBUL
En İyi Marka ve En Kaliteli Enstrümanlar, Son Teknoloji Kanal Kayıt ve Hücum Kayıt Cihazları ile Stüdyo Hizmeti Veriyoruz.

Gelin Birlikte Müzik Yapalım

Çanakkale’nin Müzik Merkezi


2009 yılının şubat ayında hizmete açılan İstanbul Müzik esas amaç olarak her zaman en iyi organizasyonlarda yer alıp en iyi eğitimi vermeyi ilke edinmiştir. Çanakkale’nin en büyük sahnesi olan İstanbul Müzik, bünyesinde barındırdığı akademik eğitmen kadrosu ile gelişmekte olan barışın kenti Çanakkale’de müziğin sesi olmayı amaçlamıştır. Eğitime başladığımız tarihten bu zamana kadar müziğin içinde olan ya da bu yolda emin adımlarla yürümek isteyen genç arkadaşlarımıza her zaman rehberlik etmiştir. Bundan sonraki dönemlerde de ortaya koyduğu kalitesinden ödün vermeden yoluna devam edecektir..

İstanbul Müzik; bünyesinde çalışan eğitici kadrosu ile her daim Çanakkale’nin yetkili müzik eğitim merkezi olmuştur. Ayrıca STÜDYO PARK İSTANBUL ile stüdyo keyfini ve ön sahne çalışmalarını bizimle yaşamalısınız.